RM GASTRO
Prvotřídní kuchyně. Pro opravdové profesionály.
rmgastro.com

Budeme opět vystavovat!

RM Gastro CZ se bude opět účastnit veletrhu FOR GASTRO & HOTEL. Osmý ročník odborného veletrhu, který je zaměřen na gastronomické zařízení, vybavení restaurací a hotelů, potraviny a nápoje, se i letos koná v PVA Letňany.

 

Na pražském výstavišti budeme i tento rok prezentovat produkty obou našich značek RM a REDFOX. A na začátek pár faktů k veletrhu:

Termín: 4. – 7. října 2018

Celkový výstavní plocha: 14 600 m

Výstavní plocha stánku RM Gastro: 80 m2

Umístění stánku RM Gastro: Hala 1, sekce G (viz plánek)

 

Jaké produkty budeme vystavovat? Na podzim bude na trh uvedena nová linka REDFOX 700 a našim plánem je ji na letňanském veletrhu představit. Linka REDFOX 700 představuje profesionální řešení, které zcela splňuje standardní požadavky na technické a funkční parametry a uživatelský komfort. Zákazník získává výkonné řešení odpovídající vynaloženým nákladům. K vidění budou také linky RM. Centrální blok linky RM, ale i REDFOX, se bude skládat z řad 700 a 900. Dále si budete moci prohlédnout konvektomaty REDFOX a RM, letošní inovované modely myček, vybraná stolní zařízení REDFOX, multifunkční zařízení Infinity a další.

Na našem stánku, ale i na celém výstavišti, bude určitě rušno. Očekáván je velký počet návštěvníků. A tak bychom rádi pozvali i Vás k našemu stánku, protože to bude určitě stejně jako minulý rok stát za to!

Těšíme se na Vás!