RM GASTRO
Prvotřídní kuchyně. Pro opravdové profesionály.
rmgastro.com

Infinity 16.07.2020

Pokud chcete revolučním způsobem změnit Vaši kuchyni jedním, snadno použitelným multifunkčním zařízením, které umí rozmrazování, kynutí, pomalou tepelnou úpravu pokrmů, šokové zchlazení, šokové zmražení, dlouhodobé zchlazení a dlouhodobé zmražení, potom je Vaší volbou RM INFINITY.

 

„Vyberte si kouzlo INFINITY a získejte sedm pomocníků v jednom, kteří budou vždy při ruce. Pomáhá zachovat kvalitu pokrmů, svěžest a zdravotní nezávadnost surovin a tím naplnit očekávání i těch nejnáročnějších zákazníků. Zvyšuje flexibilitu provozu a umožňuje lepší organizaci práce," doporučuje šéfkuchař RM Gastro Robert Jůzek.

 

Uživatel mimo designu ocení 9“ barevnou dotykovou obrazovku pro pohodlné ovládání. Samostatnost při provádění cyklů šetří práci i náklady. Konektivita umožňuje průběžně monitorovat výkon, spotřebu, dosahované výsledky a v reálném provozu zobrazuje trendy teploty a času probíhajícího cyklu. Zprávy HACCP lze prohlížet přímo na displeji zařízení nebo si je stahovat do počítače. Asistenční služba v podobě 22 instruktážních videí je průvodcem při používání a údržbě INFINITY. „FOOD SCAN s vícebodovou vpichovou sondou vám umožní automaticky kontrolovat teplotu připravovaného produktu a provést INFINITY dokonale zvládnutým cyklem,“ dodává Robert Jůzek.