RM GASTRO
Prvotřídní kuchyně. Pro opravdové profesionály.
rmgastro.com

Jaké bylo FOR GASTRO & HOTEL 2018? 15.10.2018

RM Gastro CZ se ve dnech 7.-10. října účastnilo již 8. ročníku výstavy FOR GASTRO & HOTEL 2018. Na pražském výstavišti v Letňanech se i letos mohli návštěvníci podívat na novinky mezi gastronomickými technologiemi, vybavením do restaurací a hotelů či ochutnat zajímavé pokrmy a nápoje.

 

Po naší loňské premiéře jsme se rozhodli zvětšit rozlohu našeho stánku na 80 m2. Zájem o vystavené produkty byl velký a jsme rádi, že si naše produkty nachází cestu do nejrůznějších profesionálních kuchyní, ale také bister, velkokapacitních jídelen a dalších provozů. Během 4 výstavních dnů jsme se setkali s řadou obchodních partnerů, ale i majitelů provozů, jejich provozovateli a kuchaři.

Na výstavě byla celá řada novinek. Měli jste příležitost prvně vidět novou linku REDFOX 700, která byla vyvinut a vyrobena v naší fabrice v jihočeském Veselí nad Lužnicí. Linka REDFOX 700 splní požadavky středně velkých a vytížených kuchyní – snadnost obsluhy (jednoduché ovládání), funkčnost (výkonné komponenty) a spolehlivost (ověřené materiály a konstrukce). Další novinkou z katalogů RM a REDFOX na rok 2018/2019, které jsme na výstavě prezentovali, byly inovované modely myček QQI, NT a TT. Nové myčky mají variabilnější a uživatelsky komfortnější ovládání, disponují vysokou kapacitou díky nejvyšší světlé výšce dveří ve své kategorii, dosahují nižší spotřeby mycího prostředku a provozních nákladů prostřednictvím zdokonalené filtrace vody a další prvky, které Vám pomůžou na cestě k dokonale čistému nádobí a efektivnímu mytí. Konvektomat je technologie, která nesmí na výstavách takovéhoto formátu v dnešním moderním světě chybět. Na stánku RM Gastro jste si mohli prohlédnout konvektomaty obou značek RM i REDFOX a sami se přesvědčit o jejich provedení či ovládání. Pozornost byla věnována z velké části vystavenému stolnímu zařízení REDFOX, se kterým firma před téměř pětadvaceti lety začínala.

multifunkčním zařízením INFINITY jsme se zúčastnili soutěže Grand Prix v kategorii technologie a vybavení. INFINITY změní vaši filozofii vaření a za to také od poroty obdrželo Čestné uznání, kterého si velice vážíme. Pokud tedy i vy chcete revolučním způsobem změnit vaši kuchyni jedním, snadno použitelným multifunkčním zařízením, které zvládá šokové zchlazení a zmrazení, dlouhodobé zchlazení a zmrazení, ale zároveň plní funkci kynárny a umí nízkoteplotní tepelnou úpravu pokrmů a rozmrazování, potom je vaší jednoznačnou volbou právě INFINITY.

A závěrem pár statistických informací k výstavě FOR GASTRO & HOTEL 2018.

  • Počet vystavovatelů: 306
  • Hrubá obsazená výstavní plocha (v m2): 15 500
  • Počet návštěvníků: 29 389