RM GASTRO
Prvotřídní kuchyně. Pro opravdové profesionály.
rmgastro.com

Konvektomat RM SLIM: Podá maximální výkon i ve Vaší kuchyni

Jedinečné míry, celá řada důmyslných a pokročilých funkcí, uživatelský komfort – to jsou přednosti konvektomatů RM SLIM, které zvládají pečení, vaření, uzení, smažení, ale také funkci udržování a regenerace. Podlehněte i Vy kouzlu inovovaných konvektomatů RM SLIM.

Kompaktní konvektomat s rychlým vývinem vysoce kvalitní páry

Inovované konvektomaty RM SLIM nabízí širokou škálu vlastností a funkcí v rámci svých velice kompaktních rozměrů. Nároky na organizaci prostoru a rozměry zařízení jsou stále větší, což vyžaduje nový způsob smýšlení o produktu, který má však být stále multifunkční, efektivní a prostorově úsporný. Přesně to splňuje model RM SLIM. V 519 mm šířky jsou zachovány všechny benefity konvektomatů standardních rozměrů.

Důmyslný patent SymbioticSystem sjednocuje dva způsoby výroby páry v jeden. Kvalitní páru vyrobenou v boileru s rychlou a úspornou párou generovanou okamžitým nástřikem na topná tělesa. Obě metody pracují v dokonalé symbióze a vývin páry je daleko rychlejší než v případě tradičních systémů. Modely RM mají menší generátory páry než běžné konvektomaty, což umožňuje jejich použití v kompaktní verzi RM SLIM, která se tímto stává jedinou svého druhu.

Nastavení hydratace páry v komoře se může zdát jako věda. Čím vlhčí je prostředí, tím rychleji se v něm přenáší teplo. Proto čím vyšší je úroveň hydratace páry, tím větší je prostupnost tepla do upravovaného pokrmu. Pára má tendenci pokrm vysoušet, proto je vhodné zvolit stupeň hydratace páry podle typu připravovaného pokrmu. Abyste předešli rozpadu vláken (nežádoucí například u cukroví a ryb), tak vařte bez nadbytečné vlhkosti. Nastavení stupně hydratace páry podle typu jídla umožňuje patentovaný systém SteamTuner. Inovované konvektomaty RM SLIM mají nově nastavitelnou vlhkost páry od 1 do 5 (suchá pára – mokrá pára).

Dalším revolučním patentem je MeteoSystem, který kontroluje vlhkost uvnitř varného prostoru. Měří rozdíl mezi vlhkostí uvnitř prostoru a stanoveným parametrem a sám reguluje, zda vlhkost přidat nebo ji odvést prostřednictvím odvodní ventilace v závislosti na uvolňování přirozené vlhkosti. Meteosystem poskytuje až 30% úsporu vody tím, že zabraňuje nadprodukci páry. Ovládání konvektomatu RM SLIM si rychle osvojíte díky barevnému dotykovému panelu. K dispozici máte přednastavené recepty nebo můžete využít programovacího režimu, kterým přizpůsobíte vlhkost páry nebo teplotu v komoře podle svých potřeb. RM SLIM je plnohodnotným pomocníkem do vaší kuchyně v kvalitě klasického konvektomat při nižších pořizovacích i provozních nákladech a úspoře místa.

Intuitivní ovládání a konektivita

Každý detail konvektomatu RM SLIM je navržen tak, aby podporoval spolupráci mezi kuchařem a jeho kuchyní. Inovované konvektomaty RM SLIM mají 7“ barevný dotykový displej s čistým a intuitivním designem. Při vaření oceníte jeho vynikající výkon, za který ručíme díky pokročilé softwarové technologii. Konvektomaty RM SLIM jsou navrženy pro splnění potřeb špičkový šéfkuchařů i úplných začátečníků. Stovky přednastavených receptů, které si každý kuchař může upravit dle svých zkušeností a přání – úprava hydratace páry, délka vaření nebo úroveň propečení. Propojení přes Wi-Fi umožňuje vzdálenou technickou podporu, chybová hlášení a parametry jsou pro servis díky konektivitě snadno dostupná