RM GASTRO
Prvotřídní kuchyně. Pro opravdové profesionály.
rmgastro.com

Nová linka REDFOX 700 14.09.2018

Představujeme vám nové praktické řešení pro vaši profesionální kuchyni. Představujeme novou linku REDFOX 700!

 

 

Linka je technologicky vyspělým a profesionálním řešením, které zcela splňuje standardní požadavky na technické a funkční parametry a uživatelský komfort. Zákazník získává výkonnou technologii, aniž by musel vynaložit enormní náklady. REDFOX 700 je ideálním řešením pro hotelové kuchyně a restaurace, bary a bistra, malé kavárny a samoobslužné restaurace s kapacitou denního objemu do 300 porcí jídel.

Horní desky dílčích modulů linky REDFOX 700 jsou navrženy a vyráběny z nerezové oceli AISI 304 o síle 1,2 mm. Při vývoji linky REDFOX 700 byly použity nové komponenty a technologie včetně výkonných hořáků, které vaření zefektivní. Zárukou bezpečného pracovního prostředí je certifikace krytí ovládacích prvků před vniknutím tekutin na úrovni IPX4.

Modulární systém, který nabízí dílčí moduly o šířce 400, 800 a 1200 mm, je variabilní řešením, které vám umožňuje sestavit si linku dle vlastních požadavků a kapacitních možností. Spojení modulů do celistvé linky je možné díky nerezové lamele, která zajistí dokonalé utěsnění a také dodržení hygienických standardů. Pro snadnou instalaci jsou všechny přípojné prvky umístěny na zadní straně modulů. Linku REDFOX 700 můžete umístit nejen v řadě podél zdi, ale také do centrálního bloku. V případě centrálního bloku je možná kombinace s linkou REDFOX 900.

A kde si budete linku moci prohlédnout? První příležitost máte na výstavě FOR GASTRO & HOTEL 2018, která se koná již za necelé 3 týdny v PVA Letňany od 4. do 7. října (více o výstavě zde). Poté bude linka k vidění na pražském showroomu RM GASTRO na adrese Náchodská 818/16, Horní Počernice.