RM GASTRO
Prvotřídní kuchyně. Pro opravdové profesionály.
rmgastro.com

Izraelská Kitchen Show 05.04.2018

Setkání na akcích, které pořádají naši obchodní partneři jsou pro nás vždy zážitkem, dobrým zdrojem informací a poznatků a v neposlední řadě o chutném jídle.

 

Izraelská firma Kiroskay pořádá každoročně kulinářskou akci zvanou Kitchen Show, kde prezentuje technologie svých dodavatelských firem obchodním partnerům, ale i koncovým zákazníkům. Diskuze mezi uživateli produktů a jejich výrobci je vždy pro obě strany přínosná. My jako výrobce si vyslechneme přání trhu a jeho požadavky, a naopak můžeme zákazníkovi objasnit jeho otázky.  A nejenom to je důvodem, proč se rádi takovýchto setkání účastníme. Jde také o poznávání nových partnerů a trhů nebo prohlubování dlouhodobých a dobrých vztahů.

Mezi návštěvníky Kitchen Show jsou nejen odborníci na technologie, ale také známí kuchaři nebo představitelé firem, kteří mají, co dočinění s nejrůznějšími obory gastronomie. Setkali jsme se s řadou významných osobností jako je výkonný ředitel firmy Sodexo pro Izrael nebo zástupci firem Rational, Taylor a Pizza Master. Akci dokonce navštívili představitelé izraelských policejních a armádních složek. A co by to bylo za kulinářskou třídenní událost, kdyby se zde nepodávalo jídlo. Pořadatelé a kuchaři připravovali občerstvení, pokrmy a nápoje nejrůznějších chutí.

Pozvání si velice ceníme a těšíme se na další ročníky, kterých doufáme, že budeme opět součástí.