RM GASTRO
Prvotřídní kuchyně. Pro opravdové profesionály.
rmgastro.com

RM Gastro na veletrhu FOR GASTRO & HOTEL 2017 11.10.2017

Ve dnech 5. až 8. října se společnost RM Gastro CZ zúčastnila veletrhu FOR GASTRO & HOTEL na výstavišti v Praze v Letňanech, který hostil prodejce a výrobce z oboru gastrozařízení, ale i jídla a nápojů nebo interiérových doplňků.

Během čtyř dnů navštívila stánek společnosti řada obchodních partnerů a zákazníků, kteří hodnotili prezentaci společnosti jako příjemnou a úspěšnou, stejně jako celkovou atmosféru veletržního prostoru.

Na 60 metrech čtverečních výstavní plochy naše společnost ve spolupráci se svými obchodními partnery prezentovala zařízení ze svého sortimentu. Zaměřili jsme se především na novinky z katalogu 2017/2018, kterými jsou konvektomaty řady STEAMBOX a STEAMBOX SLIM, udržovací skříně HOLDBOX, regenerátory REGBOX a multifukční zařízení INFINITY, které nabízí 7 funkcí pro nekonečnou kombinaci činností v oblastech gastronomie i pekařiny. Tyto a další zařízení mohli návštěvníci výstavy vidět přímo v reálném provozu, kdy na nich šéfkuchař Robert Jůzek připravoval nejrůznější pokrmy vybraných chutí.

„V rámci obchodní strategie, být více vidět a slyšet, jsme tento cíl naplnili na 100 %. Velmi nás těšil velký zájem o naše produkty, vystavené novinky z katalogu RM, především pak o konvektomaty, ale i o další produkty z portfolia značek RM a REDFOX. Současně pro nás byla velmi důležitá pozitivní zpětná vazba od našich obchodních partnerů, a to jak od těch, kteří se s námi účastnili výstavy přímo na stánku, tak od těch, kteří na výstavu přišli jako pozvaní hosté. Stánek s vystavenými produkty pak perfektně reprezentoval a podporoval dobré jméno společnosti RM Gastro, největšího českého výrobce gastrozařízení,“ zhodnotil 4 výstavní dny obchodní ředitel Ondřej Čermák.

RM Gastro je přední evropský výrobce a dodavatel profesionálního gastrozařízení. Pod značkami RM a REDFOX přináší na český i světový trh ucelený sortiment špičkových produktů a řešení pro hotely, restaurace a další gastronomické provozy. Společnost RM Gastro v roce 2016 oslavila 22 let od svého založení a dosáhla obratu více jak 1,2 miliardy korun. Ve svých pobočkách v Česku, Polsku a na Slovensku RM Gastro zaměstnává 325 pracovníků. Své výrobky z vlastního výrobního závodu ve Veselí nad Lužnicí dodává zákazníkům ve více než 60-ti zemích světa.

V červnu 2017 společnost získala cenu Francouzsko-české obchodní komory v kategorii Úspěch českých MSP ve Francii. V září 2017 otevřela novou výrobní halu ve Veselí nad Lužnicí. Zdvojnásobila tak svou výrobní plochu na 7700 m2. Investice umožní rozšířit výrobní kapacitu a portfolio výrobků pro stávající zákazníky, a také otevře přístup na nové trhy.