RM GASTRO
Prvotřídní kuchyně. Pro opravdové profesionály.
rmgastro.com

Výstava HOST MILANO 25.10.2019

Společnost RM Gastro se ve dnech 18. – 22. října zúčastnila 41. ročníku veletrhu HOST v italském Miláně. Každé dva roky zde firmy z gastronomických výrobních oborů a sektoru služeb nabízí návštěvníkům z celého světa své produkty. Jsme rádi, že jsme se jako česká technologická firma mohli letošního ročníku účastnit.

 

Produkty z katalogů značek RM a REDFOX  jsme vystavovali na ploše více jak 200 m2 . Hlavní pozornost byla věnována představení linek značek RM a REDFOX a jejich jednotlivých produktových novinek, o které byl velký zájem. Tyto linky byly doplněny našimi tradičními produkty v podobě snackových zařízení. 

 

Během 5 výstavních dnů stánek navštívil rekordní počet stávajících nebo nových obchodních partnerů z celého světa. „My v RM Gastro se snažíme o soulad funkčnosti, kvality, spolehlivosti, designu a ceny našich produktů. Zájem návštěvníků dokazuje, že se nám tento cíl daří naplňovat. Již 25 let jsme spolehlivým partnerem a dodavatelem produktů a služeb pro naše obchodní partnery“, bezprostředně se podělil o své dojmy ředitel mezinárodního obchodu Sanjin Bećirbaršić.